MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 4754304
nr 475 4304
Bokhylla
Ek, längd: 95, djup: 22, höjd: 161 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:02:03
2/7 12:06:16